Lyžáček 2. a 3. tříd

1 Úno 2018

Kopec za městem vyměnili letošní druháci a třeťáci za ski areál v Tošovicích. Přívětivá paní zima se po celý týden starala o sněhobílo a děti se tak mohly odměňovat novými zkušenostmi nejen na lyžích. Od první chvíle se žáčci více než kdy jindy sami domluvili s neposednými přezkami, naučili se zacvaknout
i vycvaknout  boty z lyží, z prvních krůčků na lyžích přešli k obloučkování v pluhu, z pluhu do špaget a zařezávaných oblouků. Jen jízda na dvoumístném vleku byla pro děti tvrdým oříškem. Ale i ten se podařilo včas rozlousknout. Celotýdenní překonávání nových překážek i sebe samo bylo završeno jízdou obratnosti a odměněno čokoládovými medailemi s nezapomenutelnými zážitky.

Všem malým lyžcům a lyžkám přejeme další výjimečné chvíle na lyžích …

Mgr. Dana Prašivková