Lyžáček 2. a 3. tříd

KATEGORIE: Škola

1 Úno 2018

Kopec za městem vyměnili letošní druháci a třeťáci za ski areál v Tošovicích. Přívětivá paní zima se po celý týden starala o sněhobílo a děti se tak mohly odměňovat novými zkušenostmi nejen na lyžích. Od první chvíle se žáčci více než kdy jindy sami domluvili s neposednými přezkami, naučili se zacvaknout
i vycvaknout  boty z lyží, z prvních krůčků na lyžích přešli k obloučkování v pluhu, z pluhu do špaget a zařezávaných oblouků. Jen jízda na dvoumístném vleku byla pro děti tvrdým oříškem. Ale i ten se podařilo včas rozlousknout. Celotýdenní překonávání nových překážek i sebe samo bylo završeno jízdou obratnosti a odměněno čokoládovými medailemi s nezapomenutelnými zážitky.

Všem malým lyžcům a lyžkám přejeme další výjimečné chvíle na lyžích …

Mgr. Dana Prašivková

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56