Okresní kolo v házené – dívky

25 Led 2018

Další sportovní úspěch žákyň ZŠ Jubilejní. Dne 24. 1. 2018 se dívky z 8. a 9. tříd vydaly na okresní kolo v házené do Kopřivnice. Ve velmi vyrovnaných zápasech remizovaly s žačkami Starého Jičína
a v rozhodujícím utkání porazily domácí Kopřivnici
a zajistili si postup do krajského kola.  Všem sportovkyním děkujeme za reprezentaci školy a 27. 2. 2018 jim budeme držet palce v krajském kole v Novém Jičíně. Sestava mužstva: Aneta Janíková, Lucie Černošková, Sára Žáčková, Viktorie Bílková, Veronika Smutná, Alexandra Hřívová, Anna Růžičková, Tereza Labounková, Michaela Randusová a Bára Štěpánková. Fotogalerie.

Mgr. Michal Částečka