Městské slavnosti

KATEGORIE: Škola

12 Zář 2017

Letos jsme si připomněli 300 let od narození Ernsta Gideona von Laudona, slavného rakouského vojevůdce, který je spjatý s Novým Jičínem – v roce 1790 zde zemřel. Podle něj je pojmenován dům na novojičínském náměstí a právě generál Laudon byl ústředním tématem letošních Slavností města Nového Jičína.

Žáci naší školy se těchto slavností jako každým rokem zúčastnili ve velkém počtu. Součástí průvodu, jak můžete zhlédnout ve fotogalerii, bylo několik desítek maršálů Laudonů různého věku i pohlaví, kteří vyměnili možná zábavnější sobotní odpoledne za reprezentaci své školy. Děkujeme!

Mgr. Miroslava Borošová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.