Poslední ohlédnutí za družinou

KATEGORIE: Školní družina

19 Čvc 2017

IMG_8886.JPGDětem i rodičům tak trochu dlužíme ještě zprávičku
o tom, jak jsme si užili poslední měsíc tohoto školního roku.

V červnu se již každý těší na prázdniny a čím blíž
k prázdninám, tím více se čas natahuje… alespoň podle dětí soudě. Snažili jsme se tedy alespoň o pár aktivit, abychom si to čekání ulehčili.

Den dětí je taková pomyslná brána do času prázdnin
a dokážeme si ho každý rok naplno užít. Letos nám přálo počasí a námět letošního Dne byla pohádka. Jednotlivé úkoly byly tedy pohádkové. Sbíraly se perly v moři, zkoušel Popelčin střevíček, plnil Karkulčin  košíček a další zábavné úkoly. Na vše se podívejte ve fotogalerii.

Pro velký úspěch a nedostatek času nás podruhé navštívila kadeřnice Lucka
a tentokrát sebou přivedla kamarádku Zuzku, která je kosmetička. Obě děvčata jsou našimi bývalými žákyněmi a my jim děkujeme, že z nás udělaly dámy. Fotogalerie.

Abychom měli také z jiného soudku, tak jsme se povídali na divadélko s názvem Koloběžka a to nám zahrálo pohádku Houbovou. Fotogalerie.

Poslední týden jsme si udělali módní přehlídku letních modelů, které nosíme nejraději. A aby to nebyla jen tak obyčejná přehlídka, předcházelo jí malování
na obličej. Každá slečna, která chtěla, si mohla od paní vychovatelky nechat vytvořit originální šperk na svém obličeji. Fotogalerie.

No a to bylo poslední ohlédnutí za letošním školním rokem. Rozloučili jsme se
s těmi, kteří již do naší družiny chodit nebudou a těšíme se na ty, kteří v září přijdou poprvé. Dovolte mi, abych Vám za všechny paní vychovatelky popřála krásné léto a vydařené prázdniny s Vašimi dětmi.

Dana Kučerová