Rekonstrukce elektroinstalace ve školní jídelně

KATEGORIE: Školní jídlena

30 Čer 2017

V době letních prázdnin od 1. 7. 2017 – pravděpodobně do 11. 8. 2017 (termín přesně neurčen) bude Školní jídelna Jubilejní uzavřena z důvodu rekonstrukce elektroinstalace ve ŠJ. Obědy pro Pečovatelskou službu Města Nového Jičína
i pro cizí strávníky se budou připravovat i vydávat ve Školní jídelně Dlouhá. Telefon: (přihlášky, odhlášky) 553 038 091, 553 038 093.

Marie Bordovská, vedoucí ŠJ pracoviště Jubilejní 3