Republikové finále ve vybíjené v Pecce

22 Čer 2017

Ve dnech 13. a 14. června se naši sportovci z 1. stupně zúčastnili republikového finále ve vybíjené v Pecce, kde mezi sebou bojovalo 16 nejlepších družstev z celé republiky. Hrálo se venku na čtyřech antukových kurtech. Naše družstvo si vedlo velice dobře a postupně se probojovalo mezi osm nejlepších. O postup mezi
4 nejlepší družstva jej dělilo jen to sportovní štěstí. Hráči se však nevzdali
a ve skupině o 5. – 8. místo sehráli vyrovnané zápasy s týmy z Prahy, Staré Paky a Jeseníku. Po výborném výkonu se jim podařilo obsadit krásné 6. místo. Navíc byl při slavnostním vyhlašování odměněn náš hráč Ondřej Rajskup za hru fair play, protože sám přiznal teč míčem, kterou rozhodčí neviděli.
Všem klukům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Vítězný tým: Lukáš Hanzelka, Vít Šarman, Ondřej Rajskup, Ondřej Táborský, Tadeáš Teichmann, Daniel Bartoň, Daniel Tovaryš, Matyáš Hübl, Radim Sadílek, Pavel Kukulady, Radovan Smutný, Lukáš Kuběna.
Fotogalerie.

Mgr. Alena Vráblová