Zápis do 1. tříd

KATEGORIE: Škola

18 Dub 2017

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se uskutečnil na naší škole zápis dětí do 1. tříd. Zápis proběhl ve velice příjemné atmosféře, děti se snažily ukázat, co všechno již umí a znají. Za odměnu se pak mohly vydat s kominíkem Štístkem na cestu plnou překvapení. Děti si např. zkusily vyprat prádlo, upekly rohlík nebo si postavily svůj vlastní komín. Za splněné úkoly dostaly nejen krásnou medaili kominíčka, ale i knoflík pro štěstí, který jim bude připomínat tento pěkný den.

Všem budoucím prvňáčkům přejeme, aby se jim na naší škole líbilo a dařilo. Fotogalerie.

Mgr. Alena Vráblová, Mgr. Miroslava Borošová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56