Jaro ve školní družině

KATEGORIE: Školní družina

10 Dub 2017

IMG_7986.JPGJaro….krásně si ho užíváme. I my jsme s radostí přivítali  teplé jarní dny. Vyzdobili jsme si  jarně i naší družinu. Fotogalerie.

S velkou radostí jsme vyběhli na školní hřiště zahrát si fotbal, vybíjenou, postavit hrad na písku… ale také jsme si samozřejmě našli čas i na jiné aktivity.
A abychom se rozvíjeli všestranně, tak od každého kousek.

Navštívili jsme Městskou knihovnu, abychom poznali prostředí knihovny a aby nás paní Grófová seznámila s pravidly chování a půjčování knih. Fotogalerie.

Pro sportovní fandy jsme uspořádali turnaj ve florbale. Jeho konání se stává každoroční tradicí. Kluci a holky si zaslouží za svou bojovnost a čistou hru pochvalu. Rozhodčím se stal opět pan Strnad. Děkujeme. Fotogalerie.

Také jsme vyzkoušeli techniku pískování a vytvořili jsme si každý svůj pískový obrázek. Bavilo nás to a obrázky byly vskutku krásné. Podívejte se.

Těšíme se na další aktivity v naší školní družině. Přejeme Vám krásné jarní dny.

Dana Kučerová