Na jedné vlně s Mirai

22 Pro 2016

Středa 21. 12. 2016 12:00
Ano, je to tak. Na spontánní vystoupení populární hudební skupiny Mirai naši žáci určitě nezapomenou.
Repráky k prasknutí šílí, hudba nabíjí prostor. Profesionalita, nápaditost
a přívětivost – tak lze popsat výsledný dojem. Členové skupiny nadchli děti také svou bezprostředností. Program okořenili různými efekty, během chvilky je naučili novou píseň, v divokém rytmu všichni zvesela křepčili a zpívali. Nadšení stoupalo
a u poslední melodie už poskakovali i ti největší zatvrzelci.
Plakáty, fotografie, autogramy, milá pousmání a jízda bez cíle končí.
Foto z vystoupení a autogramiády.
Chlapci, děkujeme!

J. Lukešová