Vánoční jarmark

20 Pro 2016

Po roce přicházejí Vánoce

Po roční odmlce si naše škola znovu připomněla, jak chutnají přípravy na Vánoce. 15. prosince odpoledne se chodbami nerozezněl školní zvonek, ale vánoční koledy a štěbetání dětí i dospělých. Perfektně připravená stanoviště očekávala první návštěvníky vánočního jarmarku. Do jeho příprav a zdárné realizace se zapojili téměř všichni žáci a učitelé za velkorysé podpory rodičů. Nechyběly podnětné vánoční dílny a bohaté občerstvení. Každý návštěvník si mohl přijít na své.
A že jich nebylo málo! Vždycky potěší setkání s bývalými žáky školy. Rádi se k nám vracejí. Oceňujeme ochotu a snahu dětí při výrobě dárků, kterými chtěly potěšit
a připomenout, že i malým dárkem můžeme darovat velkou radost. Fotogalerie.

Všem rodičům, jejich rodinám a přátelům školy přejeme radostné Vánoce
a vydařený nový rok 2017.

Mgr. Jiřina Lukešová