Mikuláš ve škole

7 Pro 2016

Jako každý rok i letos si připravili žáci devátých ročníků program pro mladší spolužáky z 1. stupně ve spolupráci s třídními učiteli. U nazdobeného stromečku jsme společně zazpívali koledy a vánoční písně. Mikuláš spolu s Anděly rozdali všem dětem sladké pamlsky. Čerti se zhostili své úlohy velmi dobře a to způsobem, že malé nezbedy trošku poškádlili. Všem se připravený program líbil. Prožili jsme příjemné a radostné dopoledne.

Děkujeme žákům devátých ročníků a třídním učitelům, kteří se podíleli na oslavě Mikulášské nadílky. Těšíme se na příští rok, kdy se opět společně setkáme
u stromečku při další nadílce. Fotogalerie.

Mgr. Iveta Martincová