Metodik prevence PPP Nový Jičín mezi šesťáky a sedmáky

6 Pro 2016

Využili jsme nabídky programů metodika prevence Pedagogicko psychologické poradny Nový Jičín PhDr. Pavla Letého a pozvali ho k nám do školy, aby se s našimi žáky pobavil o problémech, se kterými se mohou setkat a které jim mohou být nebezpečné.

Žáci z šestky se dozvěděli mnoho zajímavého o kyberšikaně, o jejích záludnostech. Sedmáci probírali informace o novinkách ze “světa drog”,
jak nenaletět jakémukoliv nátlaku těch, kteří drogy nabízejí.

Při obou programech děti viděly krátký film, pracovaly ve skupinkách. Na závěr měly hodně dotazů, což svědčí o tom, že je téma zajímalo. Fotogalerie.

Mgr. Milena Balonová