Slavnostní zahájení školního roku

16 Zář 2016

Ani jsme se nenadáli a z bezstarostných prázdninových dnů jsme vykročili vstříc novému školnímu roku 2016/ 2017. Slunečné ráno ve čtvrtek 1. září nám všem připomnělo konec báječného volna a zároveň naznačilo nevyhnutelné školní povinnosti.

Roztomilí nedočkaví prvňáčci a jejich rodiče plnili nádvoří školy už po sedmé hodině.

Za zvuků veselých melodií se celé prostranství postupně zaplnilo i staršími žáky školy a jejich učiteli. Zazněla státní hymna, aby umocnila slavnostní okamžik.

Ředitel školy Ladislav Pospěch a jeho zástupce Stanislav Janota se se ujali slavnostního projevu, drobné dárky potěšily každého z 38 prvňáčků.

První dva horké týdny utekly jako voda. Babí léto se jen tak nehodlá vzdát.

Věřme, že tato odvaha nebude chybět ani našim školákům.

Mgr. J. Lukešová