Slavnosti města Nový Jičín

12 Zář 2016

Ani letos v Novém Jičíně nechyběla tradiční městská slavnost, tentokrát zaměřená hlavně na období baroka.No a stejně jako v uplynulých letech, tak také v letošním roce se této události v sobotu 3. září 2016 zúčastnila naše škola.

Měli jsme veliké zastoupení v ranním průvodu. Slušelo to všem v nádherných barokních šatech, ale i ostatním v jiných kostýmech.

Na nádvoří Žerotínského zámku těsně před polednem zazpíval náš školní pěvecký sbor Jitřenka. Vystoupení sklidilo u přítomných veliký ohlas a všechny příjemně předobědně naladilo.
Fotogalerie.

Mgr. Milena Balonová