Putování po Štramberku

20 Čer 2016

Nastal den, na který se děti 1. A a 1. B moc těšily, totiž školní výlet. Po krátké cestě autobusem jsme dojeli do Štramberka, kde byl pro děti připravený čtyřhodinový program. Nejdříve se v Minizoo podívaly na tropické ryby, exotické hady, ještěry a pavouky. Ty nejodvážnější zapózovaly s hadem na krku. Po svačině a procházce po náměstí děti navštívily místní pekárnu, kde jim p. pekař nejprve povyprávěl pověst o Štramberských uších a pak jim ukázal, jak probíhá výroba. Děti si taky jedno ucho samy dotvořily a ochutnaly. Další částí výletu byly hry. Nakonec děti navštívily jeskyni Šipka, kde se ukrýval pračlověk Bertík. Děti si výlet moc užily a odnesly si spoustu nových zážitků. Fotogalerie.

Mgr. Petra Jankotová, Mgr. Irena Kelnarová