Seznam žáků přijatých k 1. 9. 2016

22 Úno 2016

Základní škola a Mateřská škola Novy Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace, rozhodla prostřednictvím ředitele školy v souladu s $34,$ 165 odst. 2
a $183 odst. 2 zákona č. 56112004 Sb., o předškolním,základnim, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (Školský zákon), že vyhovuje žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání v Základní škole a Mateřské škole Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvkové organizaci, pracoviště Juilejní 3.

Seznam dětí přijatých k základnímu vzdělávání od školního roku 2016/2017.

Mgr. Stanislav Janota