Krajské finále v malé kopané

23 Pro 2013

Po výborném výkonu v okresním kole v sálové kopané jsme postoupili
do krajského finále. Kvalitním výkonem jsme opět porazili družstvo ZŠ Bílovce
a umístěním na třetím místě v kraji za družstvy „profi fotbalistů“ Vítkovic a Frýdlantu jsme završili letošní vynikající sportovní sezónu.

Výrazným oceněním naší práce při organizaci soutěží i našich výsledků na úrovni okresu a kraje a republiky, bylo ocenění naší školy na závěrečné poradě sekce TV při AŠSK v Bernaticích.

Všem sportovcům, kteří reprezentovali naši školu děkujeme a přejeme v dalším roce stejně výrazných úspěchů.

Mgr. Ota Hellebrand