Netradiční vánoční jarmark

19 Pro 2013

Netradiční vánoční jarmark ZŠ Nový Jičín Jubilejní 3 proběhl tradičně ve velmi příjemné atmosféře.
Prodej vánočních ozdob a drobných dárečků jsme letos doplnili o tvořivé dílny, v nichž si mohli návštěvníci sami vyzkoušet různé druhy činností od zdobení perníčků přes korálkování, práci s pedigem až po výrobu svícnů či odlévání mýdel. Motivující bylo též vzorové balení dárků.
Nemohlo chybět vánoční cukroví, rozehřál sladký punč, obyčejný čaj i hřejivé slovo příchozích, stejně jako bývalých žáků a učitelů školy.
Něžné vánoční písničky v podání pěveckého sboru Jitřenka pohladily duši
a rozveselily snad každého posluchače.
Zlé Lucky, ochránkyně před čarodějnicemi, přítomné řádně vystrašily.

Čeho si na této akci ceníme nejvíc? Spontánní spolupráce dětí, rodičů a učitelů, pohody, soudružnosti, milých úsměvů. Chvil, kdy nikdo nikam nespěchá, jen si zvolna užívá vřelé předvánoční atmosféry…
Momentky z jarmarku ve fotogalerii.

Všem rodičům a přátelům školy děkujeme a přejeme šťastný rok 2014.

J. Lukešová