Sport na konci roku 2013

9 Pro 2013

Po úspěchu v okresním přeboru v přespolním běhu vítězstvím Tomáše Magdona jsme pokračovali ve výborných výsledcích v basketbalu. Ve střediskovém kole obsadila naše družstva 1. a 2. místo a zajistila si postup do okresního finále.

V říjnu byla zahájená i soutěž v sálové kopané.
Po dvou kolech – střediskovém a semifinálovém – jsme suverénně postoupili do okresního finále.
V Bílovci jsme ukázali sílu našeho družstva.
Ve finálovém utkání jsme porazili i družstvo
ZŠ Bílovec se specializací na kopanou. Nejlepší obranná dvojice turnaje Ondra Kopecký
a Jan Bártek ulehčili práci i Matěji Gondovi v brance. Jirka Hrušovský nastřílel ve finálovém turnaji
14 branek a stal se nejlepším střelcem. Při vyhlášení výsledků a předání poháru, byly družstvu předány propozice krajského finále.

V listopadu se okresního kola zúčastnilo i družstvo chlapců ve volejbalu. Šesté místo v okrese lze považovat za dobrý výsledek.

Prosinec je už ve znamení florbalu, kde pravidelně dosahujeme výborných výsledků. Vítězstvím v prvním i střediskovém kole, jsme si zajistili postup
do semifinálového kola.

Mgr. Otakar Hellebrand