Měsíc s Městskou policií

KATEGORIE: Školní družina

29 Dub 2013

Bezpečnost dětí je jedním z nejdůležitějších faktorů jejich života a neustále musí mít na paměti, co smí a co ne.  A proto jim to přišli do školní družiny připomenout příslušníci Městské policie v Novém Jičíně, pan Čubok a paní Majorošová. Kromě odpoledne plného otázek a odpovědí, týkajících se dopravních předpisů, osobní bezpečnosti a ochrany, přinesli dětem plno drobných a poučných omalovánek, pexes i nálepek. Děti byly velmi aktivní a spolupracovaly s příslušníky, což je důkaz, že se jim tato akce líbila.
Podívejte se jak!

Eva Horáková