Turnaj Mc Donald’s Cup

KATEGORIE: Školní družina

21 Dub 2013

P4170213.JPGKaždý rok na jaře se koná pro žáky I. stupně základních škol turnaj v kopané. Naše škola se vždy snaží obsadit alespoň jednu ze dvou kategorií. Bohužel, sportujících chlapců je čím dál tím méně, proto jsme letos obsadili pouze jednu kategorii. Družstvo složené z chlapců ročníku 2003 a mladších si zahrálo I. kolo turnaje ve středu 17.4.2013 na umělé trávě v Novém Jičíně. Chlapci si počínali více než výborně. Podíváte-li se na foto přílohu, zjistíte, že útok nasázel čtyřem soupeřům celkem 27 branek a obrana s gólmanem nedovolili soupeřům střelit do naší sítě jediný gól. Poděkovaní
za reprezentaci školy patří nejen hochům, ale i panu Jaroslavu Rigovi, který všechna utkání “koučoval”. Chlapci tím postoupili do dalšího kola  Mc Donald’s Cupu z 1. místa.
Fotogalerie

Dana Kučerová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56