Taneční soutěž ve školní družině

KATEGORIE: Školní družina

15 Říj 2012

PA120168.JPGJednoho odpoledne v září se Aneta, Lucka, Eliška, Sára a Adriana rozhodly, že uspořádají pro ostatní děti ze školní družiny taneční soutěž. A proto, že paní vychovatelky se snaží učit děti smysluplně nakládat se svým volným časem, jejich aktivitu podpořily. Děvčata namalovala plakát, napsala přihlášky, poté i pořadí vystupujících. A tak se 12. října  mohlo začít tancovat. Do soutěže se přihlásilo 7 soutěžících skupina několik jednotlivců. Ti získali největší obdiv – za odvahu vystoupit před zraky kamarádů sám(a). Jednotliví soutěžící byli porotou, složenou z tvůrkyň soutěže, bodově hodnoceni. Snažili se úplně všichni. Dali do toho svůj taneční um, a tak si všichni na závěr  zasloužili
od děvčat sladkou odměnu. Absolutní vítězkou se však stala Anička Barvigová, nejen pro již zmiňovanou odvahu vystoupit sama,  ale i pro originální tanec.

Dana Kučerová

Fotogalerie

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56