Drakiáda se školní družinou

KATEGORIE: Školní družina

9 Říj 2012

PA050026.JPGMoc jsme si všichni ze školní družiny přáli, aby v pátek 5. 10. 2012 nepršelo. Důvodem bylo pozvání paní vychovatelek pro rodiče a děti na každoroční drakiádu. Krásné počasí babího léta nám zpříjemnilo toto krásné páteční odpoledne. Jak jsme si přáli – nepršelo a vítr foukal tak akorát na pouštění draků. Dětem, které přišly, nachystaly paní vychovatelky upomínkový  ”dračí list” a pár sladkostí, aby děti měly dost energie pro běh s drakem. Snažili se všichni – maminky, tatínkové, děti i draci a tak to bylo krásné odpoledne s družinou.

Děkujeme všem, kteří přijali pozvání a přišli. Dovolujeme si Vás pozvat
na podzimní výstavu k nám do školní družiny. Uskuteční se v týdnu
od 15. 10. do 19. 10. 2012

Dana Kučerová

Podívejte se, jak nám to lítalo

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56